ZaZa Benim Forum
ZaZa Web Sitesine Hoşgeldiniz

SEVGI VE ASK SOZLERI Hosgeldiniz

ZaZa Benim Forum
ZaZa Web Sitesine Hoşgeldiniz

SEVGI VE ASK SOZLERI Hosgeldiniz

ZaZa Benim Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.zaza.benimforum.net

BenimForumAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SEVGI VE ASK SOZLERI

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

SEVGI VE ASK SOZLERI Empty
MesajKonu: SEVGI VE ASK SOZLERI   SEVGI VE ASK SOZLERI Icon_minitimePtsi 06 Şub. 2012, 08:38

Ağlayışımm terk edip gidişine değil. Ben, sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, seni de sensizliğini de alıp gittin...

yaşamak özlemsiz özlem sevgisiz sevgide sensiz olmaz! unutmaki sevmek herzaman bereber olmak deyil sensizken bile seninle olabilmektir

Aglayisim terk edip gidisine degil. Ben! Sensizken, senden diye sensizligini de sevmistim. Sen, seninle, senide sensizliginide alip gittin.

Yaşamak özlemsiz özlem sevgisiz ve sevgi sensiz olmaz unutmaki sevmek daima beraber olmak degil sensizken bile seninle olabilmektir şimdi yanında degilim belki ama özlemim sevgim seninle.....SENİ SEVİYORUM AŞKIM

Ağlayışımm terk edip gidişine değil. Ben, sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, seni de sensizliğini de alıp gittin

Ağlayışım terk edip gidişine değil.Ben sensizken senden diye sensizliğinide sevmiştim.Sense,senide sensizliğinide alıp gittin..!

ALIŞTIM GALİBA YOKLUĞUNA alıştım yanlız yatabiliyorum içinde sen olmayan hayeller kura biliyorum ve biliyormusun rüyalarımda bile sen yoksun artık. Terk ediyorum eski alışkanlıklarımı sensizken seni düşünmeyi sabahlara kadar hayalini kurup gözümü benbeyaz tanana dikmeyi ve birde seni sensiz sevmeyi bırakıyorum birkenara alıştım galiba yokluğuna gecelerden kotkmuyorum artık yıldızları gönlümce saya biliyorum uyuya biliyorum sabahları erken kalkıp güneşin doğuşunu yanlızda seyrede biliyorum ve artık mevsimlerimin arasında baharda var çiçekler aça biliyorlar çimenlerin kokusunu sensizde içime çeke biliyorum bahar yağmurlarından kaçmıyorum artık ıslana biliyorum gönlümce içimde bir burukluk kalmadı üzülmüyorum acı çekmiyorum en güzeli kormuyorum yanlızlıktan.atıştım galiba sensizliğe AŞKINI VE SENİ KALBİMDEN SÖKÜP ATIYORUM

Yapraklar sararıp düşerken yere O güzel gözlerini çevir gözlere Her zaman istemem yılda 1 kere İsmimi anmayı sakın unutma Dün gece seni silinmiş anılarda aradım. Birşey takıldı boğazıma Ağlamak istedim ağlayamadım Anladımki seni hiç unutmamışım Gidemezsin bir yere Seni hapsettim gözlerimin içine İstersen kaçmayı dene Takılıp kalırsın kirpiklerime SENİ DÜŞÜNÜRÜM Seni düşünürüm güneşin aydınlığında Ayın o hüzünlü karanlığında Gözlerim her kapanışında seni düşünürüm Hüzünlenirken geceleri seni düşünürüm Dağlar dayanmaz umutlarıma Seni düşünürüm seni ne çok aradığımı Seni ne çok sevdiğimi anlarım Seni düşünürüm sensizken geceleri Sende beni ararım bulamam Seni seviyorum derim SANA DUYURAMAM

yaşamak özlemsiz özlem sevgisiz sevgide sensiz olmaz birtanem unutmaki sevmek daima beraber ola bilmek değil sensizken bile seninle olabilmektir

Seni düşünürüm güneşin aydınlığında,ayın o hüzünlü karanlığında,gözlerimi her kapatışımda seni düşünürüm.Dağlar dayanmazken umutlarıma seni düşünürüm,seni ne çok aradığımı seni ne çok sevdiğimi anlarım. Seni düşünürüm sensizken geceleri;SENİ SEVİYORUM derim sana duyuramam

yanımda olsan ne farkediyorki, hiç tükenmiyor özlemin.Aslında bu duygumu anlatmaya özlem kelimesi yetersiz kalıyor.Ve ben asıl buna şaşırıyorum sennleyken bile özlüyorsam seni,sensizken hissettiğim ne ozaman?başka bir adı olmalı.Adı ne olursa olsun sevmiyorum SENSİZLİĞİ

Seni düşünürüm,güneşin aydınlığında Ayın o hüzünlü karanlığında Gözlerimi her kapadığımda Seni düşünürüm Hüzünlenirken geceleri Seni düşünürüm Dağlar dayanmazken umutlarıma Seni düşünürüm Seni ne çok sevdiğimi anlarım Seni düşünürüm Sensizken geceleri Sende beni ararım bulamam SENİ SEVİYORUM derim Sana duyuramam.......

Kapatmıştım kalbimin kapılarını ama sen geldin araladın,bıkmıştım bu zalim yalan hayattan beni sen hayata bağladın BİLMEZDİM BİR DAHA BİR DAHA SEVECEĞİMİ YİNE ÖĞRETTİN BANA SEVMEYİ YENİDEN DOĞDUM SENLE ÖĞRENDİM YÜRÜMEYİ NE OLUR BIRAKMA ELLERİMİ.yanlızlıktı sensizken tek yoldaşım gecelerse arkadaşım neredeydin bugüne dek beni bulmadın oysa ben seni hep aradım....

Seni düşündüğüm gece yıldızlar kadar, sana olan aşkım güneş gibi büyük gerçek ve yakıcı bense senden gelen kadar yani ay misali ne çok mutlu nede mutsuz. Gözyaşlarım yağmur gibi bitanem duygularım deli esen fırtına sanki başımda dolaşır durur sensizken karabulutlar gerisini SEN düşün sevda GÜLUM

https://zaza.benimforum.net

SEVGI VE ASK SOZLERI
1 sayfadaki 1 sayfası