ZaZa Benim Forum
ZaZa Web Sitesine Hoşgeldiniz

Can Bonomo - Bana Bir Saz Verin | 2012 Eurovision'da Türkiye'yi temsil edecek başka şarkıyla  Hosgeldiniz

ZaZa Benim Forum
ZaZa Web Sitesine Hoşgeldiniz

Can Bonomo - Bana Bir Saz Verin | 2012 Eurovision'da Türkiye'yi temsil edecek başka şarkıyla  Hosgeldiniz

ZaZa Benim Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.zaza.benimforum.net

BenimForumAnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Can Bonomo - Bana Bir Saz Verin | 2012 Eurovision'da Türkiye'yi temsil edecek başka şarkıyla

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Can Bonomo - Bana Bir Saz Verin | 2012 Eurovision'da Türkiye'yi temsil edecek başka şarkıyla  Empty
MesajKonu: Geri: Can Bonomo - Bana Bir Saz Verin | 2012 Eurovision'da Türkiye'yi temsil edecek başka şarkıyla    Can Bonomo - Bana Bir Saz Verin | 2012 Eurovision'da Türkiye'yi temsil edecek başka şarkıyla  Icon_minitimePaz 22 Nis. 2012, 21:34

ya kazanan turkiye olmaz da belki ev sahibine veiriler birinciligi ama genede bilinmez ama turkiyenin bu sarkiya sansi yok bence faz etkileyici degil bence manazsiz haraketler bence sarki dedigin herkesi kucakliyacak bence
https://zaza.benimforum.net
Gizemli
özel üye
özel üye
Gizemli

Can Bonomo - Bana Bir Saz Verin | 2012 Eurovision'da Türkiye'yi temsil edecek başka şarkıyla  Empty
MesajKonu: Geri: Can Bonomo - Bana Bir Saz Verin | 2012 Eurovision'da Türkiye'yi temsil edecek başka şarkıyla    Can Bonomo - Bana Bir Saz Verin | 2012 Eurovision'da Türkiye'yi temsil edecek başka şarkıyla  Icon_minitimePtsi 23 Nis. 2012, 03:42

Haklisin Smile

Adaylarin hepsini bilmiyorum zaten saka olarak dedim Smile ...ama bazen manasiz olanda kazaniyor
Arsiften bitanesi mesela

Can Bonomo - Bana Bir Saz Verin | 2012 Eurovision'da Türkiye'yi temsil edecek başka şarkıyla
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KERSTTOESPRAAK 2012 KONINGIN BEATRIX UITGELEKT
» Alexandra Stan Beyaz Show 16 Mart 2012